Skip to content

O nás

Sme malé ubytovacie zariadenie na Okraji obce Habovka. Od nás máte blízko do Oravíc, Múzea Oravskej dediny, Západných Tatier, Tatralandie, Oravského hradu. Spolupracujeme aj s Visitorava takže u nás máte zľavy od 10% do 30% na atrakcie ako Oravský hrad, Oravice a skipasy do Oravíc, Vitanovej a na Zverovku-Spálenú. Okolie Habovky vám ponúka skvelé možnosti ako stráviť dovolenku aktívne či už na bicykli, prechádzkou po turistických chodníkoch v Roháčoch, relaxovaním v termáloch atp.

podrobnosti o našom ubytovaní

Prenajímame dve pochodia rodinného domu s osobitným vchodom a terasou. 1. poschodie disponuje dvomi izbami (1×3,1×2), k dispozícii je aj vzbavená kuchynka s TV, obývačka s TV a barom (možná prístelka +1), spoločná kúpelňa s wc a vaňou + externí sprcha, ktorá sa upratuje každý deň pre viaceré skupiny hostí.

2. poschodie(podkrovie) disponuje 2 izbami s vlastným sociálnym zariadením (1×3, 1×2+1), vybavenou kuchynkou s TV a spoločenským priestorom. V celom objekte je Wi-fi, spoločenské hry, parkovanie zadarmo. Na požiadanie je možné urobiť naším hosťom raňajky poprípade večeru. Tešíme sa na stretnutie s vami.

IMG_7602 (1)

Pošlite nám vaše telefónne číslo a budeme vás informovať o dostupnosti!